P.K. Sveti Nikola osvojio 8 medalja na plivačkom mitingu u Kragujevcu

Na VII medjunarodni plivačkom mitingu „Kup Kragujevca“, u izuzetno jakoj konkurenciji od 680 plivača iz 39 klubova, plivači P.K. Sveti Nikola Niš osvojili su 8 medalja – od toga pet zlatnih, jednu srebrnu i 2 bronzane.

Mitić Bogdan osvojio je 3 zlatne medalje u disciplinama 50m i 200m kraul, kao i u disciplini 50m delfin. On je proglašen za najboljeg takmičara u kategoriji plivača do 8 godina. Njegov brat, Mitić Petar osvojio je treće mesto u disciplini 200m kraul u kategoriji plivača 11 godina.

Tošić Ilija osvojio je 2 zlatne medalje u disciplinama 50m i 100m prsnim stilom u kategoriji plivača 12 i 13 godina. U istoj kategoriji i u istim disciplinama Stojić Uroš osvojio je drugo i treće mesto.