“Petarda” Radničkog protiv Vojvodine

FK Radnički : Foto. Naissus info
FK Radnički Foto. Naissus info

Besplatan ulaz i lepo vreme dovoljan je razlog da se na stadionu “Čair”okupi oko 3000 navijača. Radnički je odigrao solidno prvo i najubedljivije drugo poluvreme ove sezone i deklasirao Vojvodinu sa velikih 5:0.

Radnički je poveo u 9. minutu autogolom Veselinovića. Do kraja prvog poluvremena su Nišlije nadigrale Vojvodinu, ostavivši je bez i jedne izgledne prilike da izjednači.

Do sledećeg gol se čekalo do 52. minutua kada je  Siniša Babić iskoristio odbijenu loptu i duplira rezultat.

U 55. minutu Avamovski obora  Stanisavljevića, a sudija bez razmišljanja pokazuje na “belu tačku”. Pavkov je bio siguran za  3:0.

U 66. minutu Slaviša Stojanović sa ivice šesnaesterca šutira i pogodja donji ugao gola 4-0. U 74. minutu Babić se ušetao u šesnaesterac i postavlja konačni rezutat Radnički – Vojvodina 5:0.

Radnički je trenutno na 3. mestu na tabeli, a poslednji superligaški meč Radnički će odigrati kod kuće, protiv Napretka.

Superliga, 5. kolo plej-of: Radnički – Vojvodina 5:0 (1:0)

Strelci: 1:0 Veselinović (9. minut), 2:0 Babić (52. i 74. minut), 3:0 Pavkov (57. minut), 4:0 Stojanović (66. minut)

Radnički: Šaranov, Mijailović, Slaviša Stojanović (od 78. Krstić), Stanisavljević, Subić (od 51. Stanković), Mićić, Jovanović (od 67. Aksentijević), Pavkov, Simunović, Noma, Babić

Vojvodina: Rockov, Lazarević, Zličić (od 79. Kalezić), Arsić (od 58. Cebara), Mesarović, Antić, Veselinović, Radovanović, Putinčanin, Avramović, Vinsent Eze (od 21. minuta Gajić)