OFK Brzi Brod – Car Konstantin bez golova

ofk brzi brod

Danas od 14:30 na stadionu u Brzom Brodu, odigrali su pripremni meč za nastavak sezone u Srpskoj ligi Istok, OFK Brzi Brod i Car Konstantin.

U prvom poluvremenu bolja igra domaćih. Držali su više posed lopte, napadali, i bili malo konkretniji. Brzi Brod je imao više šansi, u 25 minutu posle odlične akcije sa nekih 20ak metara pogodili prečku, imali dobre napade ali odbrana gostiju je odlično intervenisala.

Car Konstantin je imao jednu izglednu priliku u prvom poluvremenu, gde je pogodio stativu. U drugom poluvremenu gosti preuzimaju incijativu. Preuzeli su igru na sredini terena i imali blagu terensku inicijativu.

Do kraja meča uglavnom se igralo na sredini terena i rezultat je bio kao i na poluvremenu 0:0.

Obe ekipe se nalaze u opasnoj zoni. Brzi Brod svoju prvu prvenstvenu utakmicu igra protiv Pčinje na svom terenu, a Car Konstantin gostuje Borcu. Nastavak prvenstva je 4. marta.