Niška teniserka Anja Stanković prva u regionu

teniserka
Anja Stanković

Teniserka iz Niša Anja Stanković osvojila je šampionsku titulu Prvenstva regiona Teniskog saveza istočne Srbije. Ona je prošle nedelje stigla i do bronzane medalje na Dvoranskom prvenstvu Srbije za takmičarke do 16. godina.

Na terenima Teniske akademije Živković prošle nedelje u Nišu održano je Prvenstvo regiona Teniskog saveza istočne Srbije a najbolji rezultat ostvarila je Nišlijka Anja Stanković osvojivši prvo mesto u regionu. Mlada teniserka u finalu je bila bolja od klupske drugarice nakon predaje zbog povrede. Prošle nedelje ona je osvojila i bronzanu medalju na Dvoranskom prvenstvu Srbije u Beogradu za takmičarke do 16. godina.

Danas na terenima akademije Živković počinje glavni deo Dvoranskog prvenstva Srbije za tenisere i teniserke do 12. godina. Turnir se organizuje uz sve zdravstvene mere i preporuke, u skladu sa aktuelnom epidemiološkom situacijom.