
Fudbalski klub Radnički nastavio je da ulaže u svoju budućnost potpisivanjem ugovora sa mladim i talentovanim igračima iz Niša. Ugovore na po tri godine potpisali su Stefan Nikolić i Lazar Prodanović.
Stefan Nikolić jedan je od najtalentovanijih igrača iz 2006. generacije. Reč je o izuzetnom veznom igraču sa odličnim predispozicijama i na koga će u budućnosti naš klubu moći ozbiljno računa. Talentovani Nišlija je izdanak naše škole fudbala i sa prvim timom prošao je kompletne pripreme na kojima je za sada opravdao očekivanja.
“Potrudiću se da opravdam sva očekivanja. Planiram da se radom i zalaganjem nametnem treneru i postanem neizostavni deo prve postavke. Želeo bih da se zahvalim i Upravi kluba na ukazanom poverenju jer su pokazali da veruju u mene. Uostalom, nije mala stvar obući dres sa ovim grbom. Nadam se, i potrudiću se, da to poverenje opravdam”, rekao je Nikolić.
Ugovor je potpisan i sa Lazarom Prodanovićem, rođenim 2006.godine. Prodanović igra na poziciji napadača. On je takođe priključen prvom timu na početku priprema.
“Velika je čast za mladog igrača, a još veća odgovornost, kada može da zaigra tamo gde je ponikao, to je san svakog od nas. Nadam se da ćemo najviše ‘pričati’ na terenu”, istakao je Prodanović.