Radnički poražen od Voždovca

FK Voždovac, FK Radnički; Foto: Starsport

Fudbaleri Radničkog poraženi od Voždovca na “Krovu” rezultatom 1:0. Gol Milovića u 70. minuta bio je presudan za Nišlije. Ovo je šesti poraz Radničkog u elitnom rangu.

Imaće Lalatović težak zadatak. Radnički nije izgledao dobro ni na debiju novog trenera, Voždovac je bio bolja ekipa i može se slobodno reći da je potpuno zasluženo odneo pobedu.

U prvom poluvremenu nije bilo mnogo šansi. Obe ekipe su igrale dosta rezervisano, opipavajući protivnika.

Drugo poluvreme donelo je nešto ofanzivniju igru Beograđana, koji su golom Milovića odneli zasluženu pobedu.

Radnički sledećeg kola,18. septembra od 17 časova, dočekuje Spartak iz Subotice. Ekipi sa Čaira je neophodan trijumf, kako bi uhvatili dobar ritam pred reprezentativne pauze.