Niški Radnički poražen na početku prolećnog dela sezone

Niški Radnički poražen je na početku prolećnog dela sezone Supelige Srbije pošto je u Kragujevcu od imenjaka izgubio sa 3:2.

Oba gola fudbaleri Radničkog iz Niša postigli su u poslednjih 20 minuta meča, ali ipak nisu uspeli da izvuku makar remi.

Kragujevački Radnički je poveo u 7. minutu golom Sahlija, a na 2:0 povisio je Vidosavljević u 47. minutu.

Drugim golom na meču Vidosavljević je doneo Kragujevčanima prednost od 3:0 u 59. minutu.

Nakon što je ušao u igru poslednje pojačanje Nišlija Jusuf Bamidele je u 73. minutu postigao prvi gol za Radnički.

Nadu Nišlijama dao je Cvetković koji je u 85. minutu smanjio na 2:3, ali do kraja utakmice Radnički nije uspeo da stigne do boda i tako zabeležio poraz u prvoj utakmici prolećnog desla sezone Superlige Srbije.

Nišilije su ostale na 17 bodova i trenutno zauzimaju pretposlednje mesto na tabeli. a u sledećem kolu dočekuje Javor iz Ivanjice.