Niški Radnički pobedio Partizan na Čairu

niški Radnički
Niški Radnički Izvor: facebook, FK Radnički Niš

Niški Radnički ostvario je šestu pobedu u 12. kolu Superlige Srbije, trijumfom nad Partizanom 1:0 (0:0) na “Čairu”.

U tvrdoj utakmici, bez puno šansi, niški Radnički je pogotkom Dušana Pantelića u 78. minutu ostvario minimalnu pobedu. Nišlije su ovom pobedom prekinuli niz od četiri utakmice bez poraza i popeli se na šesto mesto na tabeli, sa samo dva boda manje od trećeplasiranog Partizana.

“Real” sa Nišave trenutno ima problem sa efikasnošću, pošto su postigli samo 14 golova u 12 kola Superlige.

Milan Đuričić, trener Radničkog iz Niša, nakon meča izjavio je da je imao nameru da izmeni Pantelića zbog dobijenog udarca, i da je ponekad u fudbalu potrebno i malo sreće. Trener koji je do letos bio pomoćnik u stručnom štabu Partizana poželeo je bivšem timu sreću u nastavku sezone.

U narednom kolu, Ranički gostuje Javoru iz Ivanjice.