Narodno pozorište: Repertoar za Novembar

Narodno pozorište
Narodno pozorište

Narodno pozorište: Repertoar za Novembar

01.11. PETAK 20:00
Žorž Fejdo
KNEGINjA OD FOLI BERŽERA
Režija: Jug Radivojević

02.11. SUBOTA 20:00
Izdata sala / premijera
Aleksandar Mihailović
VASKRS NA MOGLENU
Režija: Dejan Cicmilović

04.11.PONEDELjAK 20:00
Ljubomir Simović
PUTUJUĆE POZORIŠTE ŠOPALOVIĆ
Režija: Tatjana Mandić Rigonat

05.11. UTORAK 20:00
Nebojša Romčević
VLAST I NjENA OPOZICIJA
Režija: Egon Savin

06.11.SREDA 20:00
Miro Gavran
SLADOLED
Režija: Spasoje Ž. Milovanović
Učešće na Festivalu „Pozorište u koferu“, Štip

07.11.ČETVRTAK 20:00
Milena Bogavac
JAMI DISTRIKT
Režija: Kokan Mladenović
Gostovanje – Bitef teatar, Beograd

08.11.PETAK 20:00
Mihal Valčak
IGRE U PESKU
Režija: David Alić

09.11.SUBOTA 19:00
Takuya Taniguchi
Majstor japanskih bubnjeva

10.11.NEDELjA 20.00
Po romanu Miloša Crnjanskog
ROMAN O LONDONU
Režija: Ana Đorđević
Gostovanje – BEO ART, Beograd

11.11.PONEDELjAK 20:00
Izdavanje sale / premijera
40. godina pozorišta mladih „Treća polovina“
Po motivima romana „Zona Zamfirova“ Stevana Sremca

Adaptacija teksta: Miroljub Nedović
ZANA ZAMFIROVIĆ
Režija: Ivana Nedović

12.11.UTORAK 20:00
Vilijam Šekspir
KAKO VAM DRAGO
Režija: Nikita Milivojević
Učešće na Festivalu „CLASSIC“ u Aradu, Rumunija

13.11.SREDA 20.00
Aleksandar Mihailović
U ČIJE IME
Režija: Milan Karadžić

14.11.ČETVRTAK 20:00
Žorž Fejdo
KNEGINjA OD FOLI BERŽERA
Režija: Jug radivojević

15.11.PETAK 19:30
Miro Gavran
SLADOLED
Režija: Spasoje Ž. Milovanović
Učešće na BALKAN TEATAR FESTU u Dimitrovgradu
08:00 – 14:00
Humanitarna organizacija „Nađi Raula“
20:00
Izdavanje sale
Po motivima komedije Marka Kamoletija
THE PARTY
Režija: Marko Đurić

16.11.SUBOTA 20:00
Vern Tiesen
JABUKA
Režija: Aleksandra Kovačević

18.11.PONEDELjAK 20:00
Izdavanje sale
Tekst i režija: Miroljub Riki Nedović
WAJ FAJ
Scena Off teatar

19.11.UTORAK 20:00
Po motivima pripovetke „Makar Čudra“ Maksima Gorkog
CIGANI LETE U NEBO
Režija: Desimir Stanojević

21.11.ČETVRTAK 12:00
OBELEŽAVANjE KRSNE SLAVE NARODNOG POZORIŠTA
Sv. Arhangel

22.11.PETAK 20:00
Nebojša Romčević
VLAST I NjENA OPOZICIJA
Režija: Egon Savin

23.11.SUBOTA 20:00
Hristina Mitić
SLIKARKE
Režija: Stevan Bodroža
Učešće na Festivalu prvoizvedenih predstava u Aleksincu

25.11.PONEDELjAK 20:00
Vilijam Šekspir
KAKO VAM DRAGO
Režija: Nikita Milivojević

26.11.UTORAK 20:00
Milan Rale Nikolić
IZVINjAVAMO SE, MNOGO SE IZVINjAVAMO
Režija: Erol Kadić
Gostovanje – Jugoart, Beograd

20:00 Vilijam Šekspir
KAKO VAM DRAGO
Režija: Nikita Milivojević
Gostovanje u Kruševcu

29.11.PETAK 20:00 – PRETPREMIJERA
Armando Nasimento Roza
JEDAN EDIP
Režija: Jug Đorđević

30.11.SUBOTA 20:00 – PREMIJERA
Armando Nasimento Roza
JEDAN EDIP
Režija: Jug Đorđević

20:00 Po motivima Stevana Sremca
IVKOVA SLAVA U PRIZRENU
Režija: Bojan Stojčetović
Gostovanje u Zvečanu

Exe-Net