Klub borilačkih sportova „Naisus“ sa Kupa Srbije vratio se sa devet zlatnih odličja

Klub borilačkih sportova „Naisus“ je na Kupu Srbije koji je bio održan u Beogradu osvojio čak 21 odličje – 9 zlatnih, 8 srebrnih i 4 bronzana.

Ekipa KBS Naisus-a brojala je 22 člana ovog puta. Osvojeno je 21 odličje – 9 zlatnih, 8 srebrnih i 4 bronzana. Takođe, priliku da se oprobaju imali su i novi takmičari. Razbijen je „takmičarski led“ sa nadom za nove uspehe, poručuju u KBS Naisus.

Bronzana Nina Stojković je uspela da se u svom prvencu u A klasi okiti medaljom. U prvom meču je izvojevala pobedu nad odličnom Lanom Zupanc (TK Obeliks – Beograd). Nažalost u polufinalu izgubila je od kasnije zlatne Nađe Lipcajt (TK Galeb – Beograd).

Vatreno krštenje imala je i Neda Mišić, koja je u finalu izgubila od Petre Babić (TK Herkules – Beograd).

Sportska hala „Ranko Žeravica“ je 7. i 8. oktobra ugostila preko 600 takmičara iz cele Srbije i ukupno 60 ekipa.