Winter Sport ostao bez četvrtfinala kupa

U sredu 22.02. od 19.30 časova u hali ,,Čair’’ u okviru osmine finala kupa Srbije u futsalu sastali su se Winter Sport i Beogradski FON. Gosti su slavili ubedljivim rezultatom 6:2(3:0).

Prvo poluvreme prošlo je u znaku dominantne igre gostiju.  Fon je tokom cele uktamice vršio pritisak i držao loptu u svom posedu.

Utakmicu je otvorio igrač gostiju Andrija Marjanović u 6. minutu. Tu se gosti nisu zaustavili, nastavili su da vrše presing i to im se isplatilo u 9. minutu kada je strelac bio Miloš Ljujić.

Fon je nastavio sa svojom igrom i to im se posebno videlo u 14. minutu kada je strelac bio ponovo Andrija Marjanović.

Winter Sport je stvorio dve ili tri prikike, ali potpuno bezopasne po goste, koji su otišli na odmor sa ubeljivih 3:0.

U drugom poluvremenu, Fon je nastavio u istom ritmu. Miloš Ljujić je postigao još dva brza gola u 47. i 48. minutu. Domaći su uspeli da se malo pridignu i urade nešto konkretnije, a u 57. minutu Aleksandar Mitrović postigao je pogodak.

U nastavku utakmice Fon je malo spustio gas i Winter Sport je uspeo da stvori nekoliko šansi.

Fon je stvarao još šansi, vršio je pritisak na protivnika i u 60. minutu utakmice, svoj četvrti pogodak na utakmici postiže Miloš Ljujić.

Winter Sport je do kraja utakmice postigao još jedan pogodak, u 63. minutu i strelac je bio Dimitrije Radenković.