UKC Niš kupio tri nova automobila za službena putovanja i odlaske na stručne sastanke

Foto: UKC Niš

Univerzitetski klinički centar Niš je kako navode, iz sopstvenih sredstava kupio tri potpuno nova putnička automobila marke Dacia Logan . Ova vozila namenjena su za službena putovanja zaposlenih, posebno za odlazak na stručne sastanke van Niša.

Generalni direktor UKC Niš, prof. dr Zoran Perišić, zvanično je predao vozila na korišćenje Odeljenju voznog parka. Tom prilikom istakao je važnost ulaganja ne samo u medicinsku opremu, već i u bezbedan i pouzdan transport zaposlenih.

„Kao direktor svih zaposlenih u UKC Niš, podjednako razmišljam o nabavci savremene medicinske opreme i o potrebi da naši ljudi putuju bezbednim i sigurnim vozilima. Novi automobili doprineće efikasnijem radu i većoj mobilnosti svih u UKC Niš“, naglasio je prof. dr Perišić.

Foto: UKC Niš

Ova investicija, kako saopštavaju, deo je kontinuiranih napora UKC Niš da modernizuje infrastrukturu i poboljša uslove rada svih svojih zaposlenih.

Global Digital Clinik