
Na Državnom prvenstvu u kik-boksu u disciplini low kick, koje je održano u Kraljevo, takmičar Univerzitetski Kik-boks kluba „Naissus“ Bogdan Mitić osvojio je srebrnu medalju.
Kik – boks klub „Naissus“ ostvario je zapažen rezultat, a najbolji plasman zabeležio je Bogdan Mitić, koji je osvojio srebrnu medalju. Do finala je stigao uz više ubedljivih pobeda, uključujući i nokaut u prvoj rundi jednog od mečeva.
Njegov klupski kolega Petar Mitić takmičenje je započeo pobedom u osmini finala, ali je morao da odustane od daljeg nastupa zbog povrede.
Iz kluba navode da uprkos povredi jednog od takmičara, ostvareni rezultati potvrđuju kontinuitet i kvalitet rada u Univerzitetskom kik boks klubu „Naissus“.























