Rukometašice Naise trijumfovale u Inđiji

ŽRK Naisa

Rukometašice Naise pobedile su aktuelnog šampiona Srbije, Železničar u gostima, rezultatom 25:23. Nišlijke nakon četiri kola imaju skor od dve pobede, jedan remi i jedan poraz.

Prvo poluvreme obeležila je ujednačena borba. Naisa je u jednom trenutku povela 12:10, međutim tim iz Inđije je izjednačio rezultat, te je na semaforu nakon prvog dela igre stajao rezultat 14:14.

Drugo poluvreme Železničar je bolje otvorio, međutim Nišlijke su uspele da odbiju pritisak i u neizvesnoj završnici dođu do pobede i važna dva boda.

Najefikasnija na meču bila je Olivera Nikolić sa 9 pogodaka, koja je proglašena i za MVP utakmice. Pratile su je Stamenković Sanja i Simonović Tamara sa četiri. U protivničkom taboru najefikasnije je bila Tabak Dunja sa 9 pogodaka.

Naisa u sledećem kolu dočekuje Mladost iz Nove Pazove. Taj meč će se odigrati 10. oktobra.