Repertoar bioskopa “Cineplexx” od 13. do 19. decembra

Akvamen

Na repertoaru bioskopa “Cineplexx” u periodu od 13. do 19. decembra vas očekuju sledeće projekcije, od toga i neki noviteti:

ČETVRTAK 13. decembar 

Akvamen 3D – 20:00, 22:00

Asteriks: Tajna čarobnog napitka SINH – 16:00

Asteriks: Tajna čarobnog napitka SINH 3D – 17:45

Spajdermen: Novi svet – 19:35

Spajdermen: Novi svet SINH – 16:00

Spajdermen: Novi svet SINH 3D – 15:00, 17:15

Kursk: Prokletstvo dubine – 18:15

Kralj Petar Prvi – 17:30, 20:30, 22:45

Asteriks: Tajna čarobnog napitka SINH – 14:35

Asteriks: Tajna čarobnog napitka SINH 3D – 15:35, 17:45

Krcko Oraščić I četiri kraljevstva 3D – 15:30

Smrtonosne mašine – 22:40

Smrtonosne mašine 3D – 20:10

Robin Hud: Početak – 20:30

Grinč SINH – 16:30

Grinč SINH 3D – 18:20

Boemska rapsodija – 22:45

Južni vetar – 19:30, 22:00

SUBOTA 15. decembar / NEDELJA 16. decembar

Akvamen 3D – 19:30, 22:15

Asteriks: Tajna čarobnog napitka SINH – 11:45, 15:45

Asteriks: Tajna čarobnog napitka SINH 3D – 14:00, 17:30

Spajdermen: Novi svet SINH – 13:45, 16:00

Spajdermen: Novi svet SINH 3D – 12:45, 15:00, 17:15

Kursk: Prokletstvo dubine – 18:15

Kralj Petar Prvi – 17:30, 20:00, 22:30

Krcko Oraščić I četiri kraljevstva – 13:30

Krcko Oraščić I četiri kraljevstva 3D – 12:00, 15:30

Smrtonosne mašine – 22:40

Smrtonosne mašine 3D – 20:10

Robin Hud: Početak – 20:30

Grinč SINH – 12:30, 16:30

Grinč SINH 3D – 14:30, 18:20

Boemska rapsodija – 22:45

Južni vetar – 19:15, 21:45

PETAK 14. decembar/PONEDELJAK 17. decembar /UTORAK 18. decembar/ SREDA 19. decembar 

Akvamen 3D – 19:30, 22:15

Asteriks: Tajna čarobnog napitka SINH – 15:45

Asteriks: Tajna čarobnog napitka SINH 3D – 17:30

Spajdermen: Novi svet SINH – 16:00

Spajdermen: Novi svet SINH 3D – 15:00, 17:15

Kursk: Prokletstvo dubine – 18:15

Kralj Petar Prvi – 17:30, 20:00, 22:30

Asteriks: Tajna čarobnog napitka SINH – 14:35

Asteriks: Tajna čarobnog napitka SINH 3D – 15:35, 17:45

Krcko Oraščić I četiri kraljevstva 3D – 15:30

Smrtonosne mašine – 22:40

Smrtonosne mašine 3D – 20:10

Robin Hud: Početak – 20:30

Krid 2 – 22:10

Grinč SINH 3D – 17:40

Boemska rapsodija – 22:45

Južni vetar – 19:15, 21:45

Exe-Net