Poraz Radničkog od Zvezde u Nišu

Desetkovani fudbaleri Radničkog poraženi su rezultatom 2:0 (1:0) u 25. kolu Superlige od beogradske Crvene zvezde. Ovim porazom Radnički je pao na 14. poziciju, dok je Crvena Zvezda zauzela lidersko mesto na tabeli.

Osim ostavke Nikole Trajkovića i isključenja gotovo kompletnog stručnog štaba na utakmici protiv Železničara, ni pred nekadašnjim sportskim direktorom kluba koji je vodio Nišlije sa klupe Alesandarom Jovanovićem nije bio lak zadatak, s obzirom na izostanak nekoliko igrača.

Povela je Zvezda golom Gelora Kange u 34. minutu udarcem posle kornera. Konačan rezultat postavio je u 87. minutu Aleksandar Katai, nakon centrašuta Rodića.

Ovo je bio i treći poraz Radničkog u nizu na “Čairu”, pa se sada Nišlije sa 23 boda nalaze na 14. poziciji Supelige Srbije.

U nedelju, 17. marta od 20 sati Radnički igra u Kruševcu protiv Napretka.