Pank spektakl u Livnici: Crveni Karton, Bolesna Štenad i Manitu u subotu pred niškom publikom

Ljubitelje panka u Nišu u subotu, 4. jula, u klubu Livnica očekuje koncert dobro poznatih bendova – Crvenog Kartona, Bolesne Štenadi i Manitua. U organizaciji AKC FUZZ Bookinga, publiku očekuje veče žestoke energije, angažovanih tekstova i atmosfere po kojoj su ovi bendovi prepoznatljivi, a za njihove nastupe gotovo uvek se traži karta više.

Crveni karton ovog puta dolazi ojačan za duvačku sekciju (Aleksandar Rilak – saksofon) i vraćaju se svom izvornom zvuku sa skoro pa potpunom originalnom postavom koju čine Vladica Ristić, Stefan Pavlović i Igor Mladenović uz promenu na bubnjevima- Strahinja Živković dolazi na mesto do tadašnjeg bubnjara Ivice Lukovića. Takođe publika će imati  priliku da čuje i nihov novi materijal.

Njima će se pridružiti bendovi koji su neizostavni i uvek predstavljaju dobitnu kombinaciju u paketu:

-Bolesna Štenad koji su jedan od kontroverznijih bendova na sceni zahvaljujući samoj pojavi na bini, njihovom nastupu i tekstovima koji se na provokativno komičan način bore sa aktuelnim problemima društva.

-Manitu koji brzinom svetlosti krči svoj put na punk hc underground sceni ne ostavljajući ni iskusnije kolege ni publiku ravnodušnim!

Ulaz će biti 800 rsd a karte će se prodavati samo na ulazu u klub Livnica. Početak događaja zakazan je za 21 sat.

posao beograd, posao nis
Global Digital Clinik