Posao u Nišu.

1 of
Prethodna Sledeća

Detalji Oglasa

Opis Oglasa

POSAO U NIŠU

Budite i vi deo portala Naissus Info

Ukoliko sebe smatrate energičnim, ambicioznim, komunikativnim i spremnim da se profesionalno razvijate pozivamo Vas da budete deo našeg tima.

Tražimo:

-Menadžera prodaje
Prodaja usluga Biznis centra (u okviru koga posluje Naissus.info)

Opis posla:

– Povećanje broja novih klijenata i bolje pozicioniranje kompanije na tržištu uz održavanje poslovnih kontakata sa postojećim i potencijalnim klijentima
– Predlaganje, priprema i sprovođenje komercijalnih aktivnosti u cilju unapređenja prodaje

Uslovi za kandidate:

–  Radno iskustvo na poslovima prodaje, oglašavanja, direktnog marketinga na terenu i slično
–  Poznavanje rada na računaru
–  Komunikacione i prezentacione veštine
–  Visok stepen odgovornosti i pouzdanosti u radu
–  Sposobnost organizacije i planiranja

Ono što mi nudimo:

– Plaćen probni rad
– Rad u dinamičnom okruženju
– Fiksna plata
– Stimulativna naknada i beneficije

Rok za prijavu je 1. septembar, a radne biografije slati na: marketing@naissus.info  sa naznakom  “Menadzer prodaje”

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.